Епідситуація із захворюваності на ГРВІ та грип на 9-му тижні 2019р. в Городнянському районі.

Згідно інформації наданої КНП «Городнянський Центр ПМСД» та Городнянською ЦРЛ, в  районі за 9 тиждень зареєстровано 176 випадків захворювань на ГРВІ.  Випадків грипу не реєструвалося.

Захворюваність на ГРВІ  зросла у порівнянні з минулим тижнем на 3,4 %  і становить 630,1 на 100 тис. населення. За минулий тиждень – 608,7 на 100 тис. ( у 2018 році  897,7 на 100 тис. населення).

Зростання рівня захворюваності відбулося  за рахунок  дитячого  населення, захворюваність якого зросла на 5,6%. Серед дорослого населення захворюваність зменшилася на 5,5%.

За віковими групами як  у дорослого так і у дитячого населення є вікові групи рівень захворюваності у яких не змінивіся, є по 1 групі де захворюваність  серед  дітей  зросла  у 1,2 рази, а серед дорослих  у 3,7 рази. Також серед дорослого населення вікова група 30-64рр.  показала зменшення захворюваності у 1,7 рази, серед дитячого населення  вікової групи зі зменшенням   захворюваності  нема.

Госпіталізовано за тиждень 5 осіб, 4 дітей  та  1 дорослий. На минулому тижні стаціонарне лікування отримали 5 осіб – усі діти.

На 9т.  випадків захворювань ГРВІ  серед медичних працівників та вагітних  не реєструвалося. Минулого тижня було зареєстровано 1 випадок захворювання на ГРВІ серед медичних  працівників.

Епідпоріг становить мінус 56,7.

Звідки б ви не повернулися, не забувайте   прийшовши додому одразу помити   руки !

Міцного вам здоровя !