Епідситуація в Городнянському районі за липень місяць 2019р.

В Городнянському районі за липень місяць поточного року зареєстровано 124 випадків інфекційних захворювань, на 100 тис. населення захворюваність становить 443,9 , що на 27,8 % нижче ніж за аналогічний період минулого 2018 року. 85,4% від загальної кількості захворювань припадає на гострі респіраторні вірусні інфекції.

У липні місяці 2019р. зареєстровано 14 випадків кишкових інфекцій: 4 випадки сальмонельозу та 10 випадків гастроентероколітів. Серед гастроентероколітів 6 випадків з невстановленим збудником та 4 з встановленим ( виділено умовно-патогенну мікрофлору– протей 2 випадки, по 1 випадку псевдомонади та цитробактеру). Випадки поодинокі, між собою епідемічно не пов`язані. Під час проведення епідрозслідування встановлено фактори, що могли сприяти захворюванням на зареєстровані гострі кишкові інфекції, це м`ясні продукти, фрукти та овочі. Серед декретованого контингенту випадків ГКІ не реєструвалося. На епідемічний перебіг мали вплив недотримання правил приготування та умов зберігання готових страв, а також недотримання правил особистої гігієни.

На туберкульоз органів дихання захворіли 2 особи, усі не працюючі працездатного віку. Флюорографічним обстеженям охоплено 53,2 %. дорослого населення Городнянського району ( 7328 особи ).
Пробою манту обстежено 538 дітей, або 19,4 %.

Зареєстровано 2 випадки головного педикульозу, усі серед дорослого населення, дітей до 17 років не реєструвалося.

За липень місяць на ГРВІ захворіло 106 осіб, 89 із яких- діти віком до 17 років, що становить 83,9% .

Із інфекцій краплинної групи та групи паразитарних захворювань, а токож інфекцій шкіри випадків захворювань у липні місяці 2019р. не реєстровалося.